Media entity consent (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Question
eu: Galdera

en: Footer
eu: Orri-oina

en: About
eu: (r)i buruz
