Media entity consent (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Question
hi: सवाल

en: Footer
hi: पादलेख

en: Media
hi: मीडिया

en: About
hi: के बारे में
