Media entity consent (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Question
sv: Fråga

en: Footer
sv: Sidfot

en: About
sv: Om

en: Media types
sv: Typer av media

en: Privacy policy
sv: Integritetspolicy
