Media entity consent (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Question
hu: Kérdés

en: Footer
hu: Lábléc

en: Media
hu: Média

en: About
hu: Leírás

en: Media types
hu: Médiatípusok

en: Privacy policy
hu: Adatvédelmi irányelvek
