Media entity consent (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Footer
ne: फुटर

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा
