Media entity consent (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Enabled
oc: Activat

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Media
oc: Mèdia

en: About
oc: A prepaus
