Media entity consent (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད
