Media entity consent (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Question
et: Küsimus

en: Footer
et: Jalus

en: Media
et: Meedia

en: About
et: Programmist

en: Media types
et: Meedia tüübid
