Media entity consent (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Question
km: សំណួរ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី
