Media entity consent (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Enabled
ro: Activat

en: Question
ro: Întrebare

en: Footer
ro: Subsol

en: About
ro: Despre

en: Media types
ro: Tipuri de fișiere media
