Media entity consent (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Footer
sl: Noga

en: About
sl: O modulu
