Media entity consent (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Question
ta: கேள்வி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: About
ta: பற்றி
