Media entity consent (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Question
el: Ερώτηση

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Media
el: Μέσα

en: About
el: Περί
