Media entity consent (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Enabled
es: Activado

en: Question
es: Pregunta

en: Footer
es: Pie de página

en: Media
es: Multimedia

en: About
es: Acerca de

en: Media types
es: Tipos multimedia
