Media entity consent (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Question
fi: Kysymys

en: Footer
fi: Alatunniste

en: About
fi: Tietoja

en: Media types
fi: Mediatyypit
