Media entity consent (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Enabled
is: Virkt

en: Question
is: Spurning

en: Footer
is: Fótur

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um

en: Media types
is: Margmiðlunartegundir
