Media entity consent (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Enabled
tr: Etkin

en: Question
tr: Soru

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Media
tr: Medya

en: About
tr: Hakkında

en: Media types
tr: Medya tipleri
