Media entity consent (8.x-1.41) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Question
cs: Otázka

en: Footer
cs: Patička

en: Media
cs: Média

en: About
cs: Popis

en: Privacy policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů
