Media entity consent (8.x-1.41) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: About
sq: Informacione
