Media entity consent (8.x-1.41) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Enabled
bg: Активиран

en: Question
bg: Въпрос

en: Footer
bg: Под черта

en: Media
bg: Медия
