Media entity 500px (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Number of votes
ru: Количество голосов

en: Field with source information
ru: Поле с источником информации
