Media entity 500px (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Media
fr: Média

en: Number of votes
fr: Nombre de votes

en: Field with source information
fr: Champ avec information source

en: Base folder for thumbnails
fr: Dossier de base pour les vignettes
