Media entity 500px (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Media
hu: Média

en: Number of votes
hu: Szavazatok száma

en: Field with source information
hu: Mező forrás információval
