Media entity dreambroker (2.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Responsive Video
cs: Responzivní video
