Media entity dreambroker (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: The directory %directory is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος.
