Media entity dreambroker (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: The directory %directory does not exist.
vi: Thư mục %directory không tồn tại.

en: The directory %directory is not writable.
vi: Thư mục %directory là không thể ghi.
