Media entity dreambroker (2.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: The directory %directory is not writable.
gl: Non se pode escribir no cartafol %directory.
