Media entity dreambroker (2.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.
