Media entity dreambroker (2.1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: The directory %directory does not exist.
is: Mappan %directory er ekki til.

en: The directory %directory is not writable.
is: Ekki hægt að skrifa í möppuna %directory.
