Media entity facebook (3.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Add
fi: Lisää

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Author Name
fi: Tekijän nimi

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.
