Media entity facebook (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Add
hr: Dodaj

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: The directory %directory is not writable.
hr: U direktorij %directory se ne može pisati.
