Media entity facebook (3.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.
