Media Entity Facebook (3.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।
