Media entity facebook (3.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Author Name
fa: نام مؤلف

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: The directory %directory is not writable.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست.
