Media Entity Facebook (3.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Author Name
he: שם המחבר/ת

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: Add @type
he: הוספת @type

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.
