Media Entity Facebook (3.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Author Name
te: రచయిత పేరు

en: The directory %directory does not exist.
te: %directory అనే సంచయం ఉనికిలో లేదు.
