Media entity facebook (3.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Add
vi: Thêm

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: The directory %directory does not exist.
vi: Thư mục %directory không tồn tại.

en: Add @type
vi: Thêm @type

en: The directory %directory is not writable.
vi: Thư mục %directory là không thể ghi.
