Media Entity Facebook (4.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.
