Media Entity Facebook (4.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Add
el: Προσθήκη

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: The directory %directory is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος.
