Media Entity Facebook (4.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Add
oc: Apondre

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Author Name
oc: Nom de l'autor

en: The directory %directory does not exist.
oc: Lo repertòri %directory existís pas.

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: The directory %directory is not writable.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura.
