Media Entity Facebook (4.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ
