Media Entity Facebook (4.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Add
hi: जोड़ें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Author Name
hi: लेखक का नाम

en: The directory %directory does not exist.
hi: निर्देशिका %directory अस्तितव में नही है|

en: Add @type
hi: @type जोड़ें
