Media Entity Facebook (4.0.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Author Name
hu: Szerző neve

en: The directory %directory does not exist.
hu: %directory könyvtár nem létezik.

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: The directory %directory is not writable.
hu: %directory könyvtár nem írható.

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
hu: A könyvtár létrehozására tett kísérletek nem vezettek sikerre, feltehetően jogosultságproblémák miatt. A telepítés folytatása érdekében a könyvtárat létre kell hozni, a jogosultságokat pedig megfelelően be kell állítani, vagy gondoskodni kell arról, hogy a telepítő létre tudja hozni a könyvtárat automatikusan. További tudnivaló az INSTALL.txt-ben és az (angol nyelvű) <a href=":handbook_url">online kézikönyvben</a> található.
