Media Entity Facebook (4.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Add
gl: Engadir

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: The directory %directory is not writable.
gl: Non se pode escribir no cartafol %directory.
