Media Entity Facebook (4.0.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Add
mn: Нэмэх

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.
