Media Entity Facebook (4.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Add
sk: Pridať

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.
