Media Entity Facebook (4.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: The directory %directory does not exist.
ar: المجلد %directory غير موجود.

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: The directory %directory is not writable.
ar: لا يمكن الكتابة في الدليل %directory.
