Media Entity Facebook (4.0.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Add
bs: Dodaj

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: The directory %directory does not exist.
bs: Direktorij %directory ne postoji.

en: Add @type
bs: Dodaj @type
