Media Entity Facebook (4.0.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Add
ast: Amestar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: The directory %directory does not exist.
ast: La carpeta %directory nun esiste.

en: The directory %directory is not writable.
ast: Nun puedo escribir na carpeta %directory
