Media Entity Facebook (4.0.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Add
lv: Pievienot

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Author Name
lv: Autora vārds

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.
